DOSTAWA W DZIEŃ ZAMÓWIENIA

To Nowy Autorski Projekt Zapiexów Luxusowych, w którym każdy z klientów będzie sam mógł „zmontować” Zapiexe Swoich Marzeń, z dostępnych produktów:

3 SOSY AUTORSKIE

5 SOSÓW STANDARD


27 DODATKÓW


30 NAPOJÓW

To usługa, w której przy wysyłce, klient, we własnym domu, we własnym piekarniku i z wybranymi przez siebie dodatkami będzie mógł upiec i przygotować Zapiexe Swoich Marzeń

ZAMÓWIENIA

Zamówienia składane do godz. 15:00 od poniedziałku do Piątku – realizowane są tego samego dnia, Dostawa 18:00 – 22:00
Zamówienia składane po godz. 15:00 – realizowane są dnia następnego. Dostawa 18:00 – 22:00

INSTRUKCJA

Składniki pakujemy do specjalnie do tego przeznaczonych pojemników, które oznaczamy – metką w kolorze białym składnik do zapieczenia, metką w kolorze zielonym składnik układany na surowo. Do tego Zestawu Klient otrzymuje instrukcję jak ma przygotować Zapiexy.

Drogi Kliencie, skoro się zdecydowałeś przygotować samemu nasze Zapiexy wiedz, że to bardzo rozsądny wybór. Nasze Zapiexy bowiem są najsmaczniejsze od razu po wyjęciu ich z pieca. Sprawia to pieczywo, które jest codziennie wypiekane na nasze indywidualne zamówienie. Aby przygotować Zapiexę, rozgrzej piekarnik (najlepiej z termo obiegiem) do temperatury 230 st. C, wtedy na 7 – 9 minut włóż Zapiexę. Obserwuj ją, jeśli ser zacznie „bulgotać” a bułka się przyrumieni, to znak że można ją już wyciągać  SMACZNEGO  Jeśli natomiast wybrałeś wersję z dodatkami, to zwróć proszę uwagę na oznaczenia kolorysttyczne składników!!! Składniki oznaczone metką w kolorze białym to składniki do zapieczenia, natomiast te oznaczone metką w kolorze zielonym, to takie które układany na surowo. S M A C Z N E G O

„Obywatelu! Zrób Sobie dobrze Sam i Zapiexe zmontuj Sam” – będzie dostępny w lokalu, z dostawą na wybrany adres tylko przez Allegro.

-= ZAMÓW =-

DOSTAWA W DZIEŃ ZAMÓWIENIA